oryapı Anasayfa oryapı iletişim İletişim site haritası Site Haritası
 
Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Faaliyetlerimiz Bizden Haberler Referanslar İletişim
 
Hakkımızda
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Çatı Yalıtımı
Su Yalıtımı
Temel İzolasyon
Söve Uygulamaları
Nakliyat
Referanslar
Bizden Haberler
 
  Hakkımızda  
 

hakkımızdaKurulduğu yıldan günümüze  hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

ORYAPI İnşaat Nakliye ve Yapı Malzemeleri hayata geçirdiği projelerle Kocaeli şehrine ve ülkemize  yeni değerler katmaktadırlar. ORYAPI İnşaat Nakliye ve Yapı Malzemeleri, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Şirketimizin en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır. Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı ORYAPI İnşaat Nakliye ve Yapı Malzemeleri’nin temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.

Kurumsal saygınlıgını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.

 

 


 
     
   
   
Anasayfa Kurumsal Referanslarımız İletisim Site Haritası